+38 (044) 330 02 22
Доставка

Про нас

Компанія "СЕА Audio - Video" була заснована у 1994 році і працює на ринку України вже понад 15 років. Основний напрямок це продаж звукової та відео техніки класу Hi-Fi, High-End. Систем, які стали невід'ємною частиною сучасного інтер'єру.

Крім того, Ми здійснюємо підбір та інсталяцію домашніх кінотеатрів, компонентів та систем мультирум, здійснюємо їх доставку, налаштування, встановлення - прагнучи забезпечити максимальний комфорт нашим клієнтам при прослуховуванні музики, перегляді кінофільмів або телепередач. Враховуючи наш досвід роботи, ми завжди готові допомогти вам у виборі необхідної техніки та супутніх аксесуарів.

Компанія успішно працює та співпрацює з регіональними представниками, архітекторами, дизайнерами, будівельними компаніями, що допомагає нам йти в ногу з часом та розвивати наші ідеї. Крім того, ми завжди раді новим ідеям та пропозиціям про співпрацю.

    

Ми ексклюзивно представляємо бренди: електроніка ANTHEMSHERWOODARCUSPLINIUS,MICROMEGA, акустичні системи PARADIGMMartin LoganREVOLVERMT-POWER, кабельна продукція SILENT WIREMT-POWERSYNERGISTIC RESERCH, програвачі вінілових дисків THORENSSHERWOOD, підставки для аудіо-відео техніки SOUNDATIONSPREMIER.